Margreet Bouman - Margreet Bouman: Olieverf op doek, De ruimte binnen (Zeer groot) - Verkocht

Margreet Bouman: Olieverf op doek, De ruimte binnen (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!

Margreet Bouman: Olieverf op doek, De ruimte binnen (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!Margreet Bouman: Olieverf op doek, De ruimte binnen (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!Margreet Bouman: Olieverf op doek, De ruimte binnen (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!Margreet Bouman: Olieverf op doek, De ruimte binnen (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!Margreet Bouman: Olieverf op doek, De ruimte binnen (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!Margreet Bouman: Olieverf op doek, De ruimte binnen (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!
  • Margreet Bouman (1953)
Type kunstwerk Schilderij

Titel: De ruimte binnen
Jaartal: 1992
Afmetingen doek: 160 cm x 140 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (verso)
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Nee, op spieraam
Conditie: In goede staat, maar met een netjes gerestaureerd scheurtje linksmidden (zie foto's)

Herkomst: Particuliere collectie

Administratieve code:

QQNF

Margreet Bouman (1953)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52202 verkochte items