5. Margreet Bouman

Margreet Bouman (1953)

1 aangeboden items / 17 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Margreet BOUMAN (Haarlem 1953)

Margreet Bouman - Kop + Wegen kopen? Bied vanaf 50!

Margreet Bouman - Kop + Wegen

Geplaatst doorBenB2019

Eindtijd08-08-2021 om 15:33

Jaartal1999
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst