Margriet Oomen - Buiten schot, aquarel met gouache

Margriet Oomen - Buiten schot, aquarel met gouache kopen? Bied vanaf 110!
Margriet Oomen - Buiten schot, aquarel met gouache kopen? Bied vanaf 110!Margriet Oomen - Buiten schot, aquarel met gouache kopen? Bied vanaf 110!Margriet Oomen - Buiten schot, aquarel met gouache kopen? Bied vanaf 110!
  • Margriet Oomen (1952)
Jaartal1990
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32.5 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een prachtige, tot de verbeelding sprekende, gemengde techniek op papier in de aardkleuren, zoals door deze kunstenaar vaak toegepast  in haar schilderijen.
In het werk getiteld en gesigneerd.

Margriet Oomen (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (13)

204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
37 cm
32.5 cm
Starttijd:28-03-2022 om 01:45
Eindtijd:05-04-2022 om 21:38
Openingsbod € 110
ObjectlocatieEssen , België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland