5. Margriet Oomen

Margriet Oomen (1952)

1 aangeboden items / 30 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Margriet OOMEN (Oosterhout 1952)

Margriet Oomen - Grote Litho, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!

Margriet Oomen - Grote Litho, handgesigneerd

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd01-04-2021 om 19:04

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst