Marianne Aulman - Atlantis XXV

Marianne Aulman - Atlantis XXV kopen? Bied vanaf 25!
Marianne Aulman - Atlantis XXV kopen? Bied vanaf 25!Marianne Aulman - Atlantis XXV kopen? Bied vanaf 25!Marianne Aulman - Atlantis XXV kopen? Bied vanaf 25!Marianne Aulman - Atlantis XXV kopen? Bied vanaf 25!Marianne Aulman - Atlantis XXV kopen? Bied vanaf 25!
  • Marianne Aulman (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2003
Stijl Modern
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 48 x 42 cm (h x b)
Incl. lijst 73 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 63
Mooie zeefdruk van Marianne Aulman, De afbeelding is in zeer goede staat, in het glas zit linksonder een heel klein scheurtje.
De kwaliteit van de zeefdruk is zeer goed, in het glas zit een klein scheurtje
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vogelenzang, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50

Marianne Aulman (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  Niko
0 verkochte items
Alle items (5)
63 cm
73 cm
42 cm
48 cm