Jean Maurice Petizon - Tinnen vaas
Luis Penin - Zeefdruk, Gala de Manzana - Ingelijst
Wim Motz - Grote jaren 50 kleuren Lithografie 'twee figuren' handgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Omstreeks 1880/1900 geschilderd portret van een meisje - gesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Marianne Aulman, litho , Capitello V, oplage 6/12 gesigneerd
Beeldmaat 47x53 . verzenden €8
Starttijd | 13-10-2012 om 13:24 |
Eindtijd | 27-10-2012 om 13:24 |