Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Varia |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Afmetingen | 24.5 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Papier iets vergeeld | |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 11-1-2019 om 17:42 |
Eindtijd | 18-1-2019 om 21:21 |