Johannis Hartung - Lithografie Flower Butterfly
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 61 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 40 exemplaren |
Fraaie zeefdruk van Marita Staf.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 20-9-2022 om 14:02 |
Eindtijd | 4-10-2022 om 21:27 |