Marita Staf - Schapen - Verkocht

Marita Staf - Schapen kopen? Bied vanaf 1!
  • Marita Staf (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40 exemplaren

Fraaie zeefdruk van Marita Staf.

Marita Staf (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
41 cm
61 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-09-2022 om 14:02
Eindtijd:04-10-2022 om 21:27
Biedingen (4)
ockhuizen
29 sep. / 14:02
€ 10
paradijsje
29 sep. / 14:02
€ 5
ockhuizen
29 sep. / 14:02
€ 3
paradijsje
27 sep. / 14:09
€ 1