950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Techniek | Acryl |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 76.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 68 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oorspronkelijke galerieprijs: € 800,00
Verzending: Alleen ophalen en of anders - Swift koerierdienst 45,50 euro -
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
Maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie. | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiderdorp, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 10 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | LEIDERDORP, Nederland |
Starttijd | 5-8-2021 om 12:34 |
Eindtijd | 13-11-2021 om 19:24 |