Marjan Smit - HOMMAGE AAN DE TULP

Marjan Smit - HOMMAGE AAN DE TULP kopen? Bied vanaf 99!
Marjan Smit - HOMMAGE AAN DE TULP kopen? Bied vanaf 99!Marjan Smit - HOMMAGE AAN DE TULP kopen? Bied vanaf 99!Marjan Smit - HOMMAGE AAN DE TULP kopen? Bied vanaf 99!Marjan Smit - HOMMAGE AAN DE TULP kopen? Bied vanaf 99!Marjan Smit - HOMMAGE AAN DE TULP kopen? Bied vanaf 99!Marjan Smit - HOMMAGE AAN DE TULP kopen? Bied vanaf 99!Marjan Smit - HOMMAGE AAN DE TULP kopen? Bied vanaf 99!Marjan Smit - HOMMAGE AAN DE TULP kopen? Bied vanaf 99!Marjan Smit - HOMMAGE AAN DE TULP kopen? Bied vanaf 99!Marjan Smit - HOMMAGE AAN DE TULP kopen? Bied vanaf 99!
  • Marjan Smit (1958)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
TechniekEts
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 x 49 cm (h x b)
Incl. lijst51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Karakteristieke ets uit kleine oplage 10/10.
Blad is gelijst in aluminium wissellijst.
Het lijkt of er rechtsboven in de afbeelding een onbedoeld lijntje zit. ( zie detailfoto)
Achterkant is wat gebobbeld.
Afmeting afbeelding. 33 x 49 cm.
Inclusief lijst 51 x 66,5 cm.

Liefst ophalen. Verzending binnen Nederland ( op risico van koper) tegen hoger tarief (€ 17,50)
 Binnen afbeelding een onbedoeld lijntje.
Achterkant is wat gebobbeld.
Alu lijst heeft lichte gebruikssporen.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50

Marjan Smit (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  kunstpeer
451 verkochte items
Alle items van deze verkoper (73)
66 cm
51 cm
49 cm
33 cm
Starttijd15-4-2024 om 13:43
Eindtijd28-4-2024 om 22:18
Openingsbod € 99
ObjectlocatieUden,  Nederland