| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer kleurrijk en gedetailleerd werk van Mark Verdoes. Het heeft geen titel. Afgebeeld is een doorkijkje naar een binnenplaats in India.
De afmetingen van het blad (zwaar papier) zijn 61 x 87 cm. De afbeelding meet 50 x 75 cm. Het werk is met poltood r.o. gesigneerd en gedateerd 2012. l.o voorzien van oplage 4 / 10. Niet ingelijst en in perfecte staat.
Wordt aangetekend in koker verzonden. Kan worden opgehaald in Breda.
| Transport | |
| Garantie | |