Mark Verstockt - zonder titel - Verkocht

Mark Verstockt - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Mark Verstockt - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Mark Verstockt - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!Mark Verstockt - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
  • Mark Verstockt (1930-2014)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1930
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 69 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 20
Mark Verstockt (1930-2014)
screenprint composition
gesigneerd & genummerd
XV/XX
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Opwijk, België
Binnen België € 5,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 31,60
Wereldwijd € 46,80

Mark Verstockt (1930-2014)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  TOMBO78
Lid sinds 2024
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
50 cm
69 cm