Mark Visione - Wanderer's Song - Verkocht

Mark Visione - Wanderer's Song kopen? Bied vanaf 20!
Mark Visione - Wanderer's Song kopen? Bied vanaf 20!Mark Visione - Wanderer's Song kopen? Bied vanaf 20!
  • Mark Visione (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

GRATIS VERZENDING in Nederland!

  • Nummering wijkt af van de foto!
  • Voorzien van droogstempel
  • Drukgangen: 3
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Mark Visione (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
28.5 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-08-2022 om 07:40
Eindtijd:31-08-2022 om 19:13
Biedingen (3)
Myrthe661955
31 aug. / 16:10
€ 25
diegoleon7
31 aug. / 16:10
€ 25
Myrthe661955
26 aug. / 16:26
€ 20