Mart Min - houtskooltekening - gesigneerd - Verkocht

Mart Min - houtskooltekening - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Mart Min - houtskooltekening - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Mart Min - houtskooltekening - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Mart Min - houtskooltekening - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Mart Min - houtskooltekening - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Mart Min - houtskooltekening - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
  • Mart Min (1938)
TypeTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

losse houtskooltekening van Mart (Marty) Min (Bergen 1938 - )

tekening (voor en achter) op papier, 1 kant  (zijprofiel) gesigneerd

in goede staat, het frontale portret heeft restanten van plakband aan de randen

afmeting: 48 x 31 cm.

Wordt verzonden met Track & Trace.
De tekening kan ook in onze winkel *de Curiositeiten van Larry* in Alkmaar worden opgehaald (eigen parkeergelegenheid).

het frontale portret heeft restanten van plakband aan de randen

Mart Min (1938)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Lawrence
FA. (11)

220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
31 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-01-2020 om 17:21
Eindtijd:26-01-2020 om 20:23
Gregorios
26 jan. / 20:16
€ 45