Mart Min - houtskooltekening - gesigneerd - Verkocht

Mart Min - houtskooltekening - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Tekening / Aquarel

Mart Min - houtskooltekening - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Mart Min - houtskooltekening - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Mart Min - houtskooltekening - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Mart Min - houtskooltekening - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Mart Min - houtskooltekening - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
  • Mart Min (1938)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

losse houtskooltekening van Mart (Marty) Min (Bergen 1938 - )

tekening (voor en achter) op papier, 1 kant  (zijprofiel) gesigneerd

in goede staat, het frontale portret heeft restanten van plakband aan de randen

afmeting: 48 x 31 cm.

Wordt verzonden met Track & Trace.
De tekening kan ook in onze winkel *de Curiositeiten van Larry* in Alkmaar worden opgehaald (eigen parkeergelegenheid).

het frontale portret heeft restanten van plakband aan de randen
Binnen Nederland € 9,00

Mart Min (1938)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Lawrence
255 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
31 cm
48 cm