Martin Bradley - Portfolio 3x Litho, Fated to paint - Verkocht

Martin Bradley - Portfolio 3x Litho, Fated to paint kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 120,00

Martin Bradley - Portfolio 3x Litho, Fated to paint kopen? Bied vanaf 120!Martin Bradley - Portfolio 3x Litho, Fated to paint kopen? Bied vanaf 120!Martin Bradley - Portfolio 3x Litho, Fated to paint kopen? Bied vanaf 120!Martin Bradley - Portfolio 3x Litho, Fated to paint kopen? Bied vanaf 120!Martin Bradley - Portfolio 3x Litho, Fated to paint kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44051 verkochte items
Alle items van deze verkoper (408)
  • Martin Bradley (1931)
Jaartal1990
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage81/200

Luxe editie: “Fated to Paint” 3 met potlood gesigneerde litho's van Bradley + boek uit 1990 in een mooi donkerbruin portfolio.

Titel: Fated to Paint
Jaartal: 1990
Afmetingen blad: 40 cm x 30 cm
Oplage: 81/200 (Let op; ander oplagenummer dan op de foto)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat

Administratieve code:

QQSW

Martin Bradley (1931)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44051 verkochte items
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:22-06-2018 om 11:05
Eindtijd:01-07-2018 om 10:55
huubM
01 jul. / 08:45
€ 120