Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Glas |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 42.5 x 47.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 56.5 x 63.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het schilderij is m.i. puntgaaf. De afbeelding en kleuren zijn prachtig, Aan de achterkant zou dit "reverse painting on glass"-schilderij misschien wat beter beschermd mogen worden, maar zo'n bescherming lijkt eenvoudig aan te brengen. De (waarschijnlijk) puur eikenhouten lijst is m.i. origineel en heeft een aparte vorm (zie foto). Er bevindt zich een aantal houtwormgaatjes in de lijst. | |
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 29-5-2023 om 12:12 |
Eindtijd | 19-9-2023 om 17:55 |