| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1987 |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 21 x 28.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk, handgesigneerd in potlood
door de kunstenaar – 1987
Afmetingen: 21 cm x 28,5 cm (H x B)
Afmeting afbeelding: 15 cm x 22,5 cm (H x B)
Goede staat, nooit ingelijst.
De lijst wordt niet meegeleverd.
Het figuratieve werk van Baeyens bestaat uit schilderijen, ex libris –
eigendomsmerkjes in boeken – en grafiek, met name zeefdrukken. De balans tussen
natuur en technologie staat centraal in zijn oeuvre. De werken hebben een
verfijnde symboliek en een gebalanceerde en rustige uitstraling.
| Conditie | |||||||||||
| Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
| Transport | |||||||||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||||||||||