Martin R. Baeyens - Hommage aan Vincent - Verkocht

Martin R. Baeyens - Hommage aan Vincent kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Martin R. Baeyens - Hommage aan Vincent kopen? Bied vanaf 25!Martin R. Baeyens - Hommage aan Vincent kopen? Bied vanaf 25!Martin R. Baeyens - Hommage aan Vincent kopen? Bied vanaf 25!Martin R. Baeyens - Hommage aan Vincent kopen? Bied vanaf 25!
  • Martin R. Baeyens (1943)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerde zeefdruk
Genummerd: A/P
Gesigneerd: Ja
Drukgangen: 17

Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt en genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar.
Lichte 'knikjes' in de hoeken van het papier
Binnen Nederland € 10,00

Martin R. Baeyens (1943)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  deKunstZolder
1495 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
50 cm
70 cm