Martin R. Baeyens - Still Landscape - Verkocht

Martin R. Baeyens - Still Landscape kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Martin R. Baeyens - Still Landscape kopen? Bied vanaf 30!Martin R. Baeyens - Still Landscape kopen? Bied vanaf 30!
  • Martin R. Baeyens (1943)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1985
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 45 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Beeldformaat: 24 x 24 cm
  • Nummer: E/A
  • Drukgangen: 8
  • De zeefdrukken zijn met de hand gedrukt op geschept papier
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Martin R. Baeyens (1943)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  deKunstZolder
1496 verkochte items
Alle items (0)
32 cm
45 cm