Martin van Waning - Gezicht op Dordrecht

Martin van Waning - Gezicht op Dordrecht kopen? Bied vanaf 35!
Martin van Waning - Gezicht op Dordrecht kopen? Bied vanaf 35!Martin van Waning - Gezicht op Dordrecht kopen? Bied vanaf 35!
  • Martin van Waning (1889-1972)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ets van Martin van Waning (1889-1972).  Werk op leeftijd maar in goede staat.  In de witrand zitten wat sporen van een voormalige inlijsting.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Martin van Waning (1889-1972)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
73 cm
57 cm
Starttijd:01-11-2022 om 15:02
Eindtijd:15-11-2022 om 22:45
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland