Martin van Wordragen - Met Man en Paard

Martin van Wordragen - Met Man en Paard kopen? Bied vanaf 175!
Martin van Wordragen - Met Man en Paard kopen? Bied vanaf 175!Martin van Wordragen - Met Man en Paard kopen? Bied vanaf 175!Martin van Wordragen - Met Man en Paard kopen? Bied vanaf 175!Martin van Wordragen - Met Man en Paard kopen? Bied vanaf 175!Martin van Wordragen - Met Man en Paard kopen? Bied vanaf 175!Martin van Wordragen - Met Man en Paard kopen? Bied vanaf 175!
  • Martin van Wordragen (1928-2011)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 73 x 73 cm (h x b)
Incl. lijst 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Fraaie en bijzonder grote zeefdruk (1 van de 5 bestaande) van de Nederlandse Cobra-kunstenaar Martin van Wordragen. Afmetingen 100x100, 73x73. Op gesatineerd papier.

Gesigneerd en genummerd 95/100. In professionele lijst met passe-partout achter glas. Minimale gebruikssporen aan de kader.

Enkel ophalen wegens grootte en kwetsbaarheid, omgeving Leuven of Maastricht.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kessel lo, België

Martin van Wordragen (1928-2011)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  karelschurmans
Lid sinds 2023
30 verkochte items
Alle items (4)
100 cm
100 cm
73 cm
73 cm