Martin van Wordragen - Zeefdruk, De Trouwdag

Martin van Wordragen - Zeefdruk, De Trouwdag kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  ceesdekei
FA. (7)

55 verkochte items
  • Martin van Wordragen (1928-2011)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Formaat druk 70x70

Formaat papier 80x85

Hand gesigneerd met monogram en genummerd op 100ex

Mooie zeefdruk op gesatineerd papier

Martin van Wordragen (1928-2011)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  ceesdekei
FA. (7)

55 verkochte items
70 cm
70 cm
Starttijd:11-02-2019 om 15:34
Eindtijd:24-02-2019 om 19:54
Openingsbod€ 70
ObjectlocatieHelmond, Nederland