Matt Groening - originele productie tekening, The Simpsons, Marge + COA - Verkocht

Matt Groening - originele productie tekening, The Simpsons, Marge + COA kopen? Bied vanaf 100!
Tekening / Aquarel

Matt Groening - originele productie tekening, The Simpsons, Marge + COA kopen? Bied vanaf 100!Matt Groening - originele productie tekening, The Simpsons, Marge + COA kopen? Bied vanaf 100!Matt Groening - originele productie tekening, The Simpsons, Marge + COA kopen? Bied vanaf 100!Matt Groening - originele productie tekening, The Simpsons, Marge + COA kopen? Bied vanaf 100!Matt Groening - originele productie tekening, The Simpsons, Marge + COA kopen? Bied vanaf 100!Matt Groening - originele productie tekening, The Simpsons, Marge + COA kopen? Bied vanaf 100!
  • Matt Groening (1954)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Potlood
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 26 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd

Dit is een originele tekening die werd  gebruikt voor het maken van een aflevering van The Simpsons. Deze tekening is vervaardigd voor een aflevering begin jaren '90.

Het is een uniek exemplaar en met de hand gemaakt. Onderaan vind je verschillende kenmerken die genoteerd zijn voor de productie van deze tekening in een aflevering.

Echtheidscertificaat is inbegrepen
ConditieRedelijk
Zie foto's
Binnen België € 11,50

Matt Groening (1954)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  modernart
Lid sinds 2010
350 verkochte items
Alle items (0)
32 cm
26 cm