Corneille - 'Portrait d' un été
Alexander van Noort - Een vrolijke dag aan zee
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijste originele lithografie van de beroemde belgische kunstenaar Maurice de Vlaminck (1876 - 1958 ). Handmatig met potlood gesigneerd r.o.
Afmeting is 24 x 19 cm. De houten lijst met dik passe-partout meet 53 x 48 cm. In mooie conditie.