Maurice Pasternak - gesigneerde ets – Contraste II

Maurice Pasternak - gesigneerde ets – Contraste II kopen? Bied vanaf 95!
Maurice Pasternak - gesigneerde ets – Contraste II kopen? Bied vanaf 95!Maurice Pasternak - gesigneerde ets – Contraste II kopen? Bied vanaf 95!Maurice Pasternak - gesigneerde ets – Contraste II kopen? Bied vanaf 95!Maurice Pasternak - gesigneerde ets – Contraste II kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Maurice Pasternak (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54.5 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/60
Gesigneerde ets uit 1981 van de kunstenaar Maurice Pasternak (1946) gedrukt in een oplage van 60 stuks.  Rechtsonder is het werk gesigneerd met potlood, linksonder met 11/60. Beeldmaat 29.5 x 19.5 cm Papiermaat 54.5 x 37.5 cm. De ets in prima conditie en is nooit ingelijst geweest.

De ets in prima conditie en is nooit ingelijst geweest

Maurice Pasternak (1946)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
37.5 cm
54.5 cm
Starttijd:05-02-2022 om 17:51
Eindtijd:12-02-2022 om 22:18
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieTiel, Nederland