Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1969 |
Techniek | Softcover |
Onderwerp | Architectuur |
Afmetingen | 22 x 22 cm (h x b) |
Pagina's | 364 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
Paperen boekomslag beschadig. Enkele bladzijden zitten los. Verder inhoud in goede staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 8-8-2022 om 13:27 |
Eindtijd | 14-8-2022 om 14:07 |