Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR

Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR kopen? Bied vanaf 55!
  • Max Bill (1908-1994)
TypePrenten & Uitgaves
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Prachtige grote kleurenzeefdruk van Max Bill.

Afmeting werk 63x63 cm in nieuwstaat.
Het werk is niet gesigneerd.

Sluit over 4d 7u 20m 22s
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieSNEEK,  Nederland
Starttijd:01-02-2023 om 09:13
Eindtijd:10-02-2023 om 22:03