Maya Wildevuur - Geisha

Maya Wildevuur - Geisha kopen? Bied vanaf 350!
Maya Wildevuur - Geisha kopen? Bied vanaf 350!Maya Wildevuur - Geisha kopen? Bied vanaf 350!Maya Wildevuur - Geisha kopen? Bied vanaf 350!Maya Wildevuur - Geisha kopen? Bied vanaf 350!Maya Wildevuur - Geisha kopen? Bied vanaf 350!Maya Wildevuur - Geisha kopen? Bied vanaf 350!
  • Maya Wildevuur (1944-2023)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1993
Techniek Acryl
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 120 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst 122 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Geisha. Ingelijst schilderij van een Aziatische dame, met een verfijnde en serene uitstraling.

Geen schade aan het canvas, lichte krassen op de lijst zoals op de fotos zichtaar.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00