Maya Wildevuur - olifantje - groot werk - in een kapitale lijst - incl. hardcover boek -
Omschrijving
Maya Wildevuur (1944-2023)
Type kunstwerk
Jaartal
1992
Techniek
Gemengde Techniek
Drager
Papier
Stijl
Expressionistisch
Onderwerp
Dieren
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
70 x 90 cm (h x b)
Incl. lijst
77 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd r.o. Achter glas, in een hoogwaardige houten lijst. Het geheel verkeert in vrijwel nieuwstaat. Incl. het hardcover boek uit 1991. Let op: Alleen afhalen of bezorging
Zeer Goed
in zeer goede gebruikte staat. Boek: naam voorin geschreven.
koeriersdienst