Meinert Volkers - Muzikant

Meinert Volkers - Muzikant kopen? Bied vanaf 10!
Meinert Volkers - Muzikant kopen? Bied vanaf 10!Meinert Volkers - Muzikant kopen? Bied vanaf 10!Meinert Volkers - Muzikant kopen? Bied vanaf 10!Meinert Volkers - Muzikant kopen? Bied vanaf 10!Meinert Volkers - Muzikant kopen? Bied vanaf 10!Meinert Volkers - Muzikant kopen? Bied vanaf 10!Meinert Volkers - Muzikant kopen? Bied vanaf 10!Meinert Volkers - Muzikant kopen? Bied vanaf 10!
  • Meinert Volkers (1927-2000)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1969
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst51 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
In kubistische stijl geschilderd door Meinert Volkers. Zijn oeuvre gaat van figuratief via kubistisch naar abstract. Nier altijd geslaagd, maar met dit paneel een mooie compositie met passende kleurschakering.
Zijn leermeesters zijn onder andere Kees Andrea en Louis Meijs.
Hij behoorde tot de Nieuwe Haagse School.
Binnen Nederland € 9,70
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 25,25

Huidig bod € 20
Volgend minimum bod: € 25
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd23-4-2024 om 19:49
Eindtijd8-5-2024 om 21:37
Biedingen (3)
bora
gisteren / 00:54
€ 20
bfmwacker
gisteren / 00:42
€ 15
bora
24 apr. / 21:16
€ 10