MEISJE OP EEN TAK MET ZES VOGELS - GESIGNEERDE ETS - Verkocht

MEISJE OP EEN TAK MET ZES VOGELS - GESIGNEERDE ETS kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
MEISJE OP EEN TAK MET ZES VOGELS - GESIGNEERDE ETS kopen? Bied vanaf 35!MEISJE OP EEN TAK MET ZES VOGELS - GESIGNEERDE ETS kopen? Bied vanaf 35!MEISJE OP EEN TAK MET ZES VOGELS - GESIGNEERDE ETS kopen? Bied vanaf 35!MEISJE OP EEN TAK MET ZES VOGELS - GESIGNEERDE ETS kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
Alle items van deze verkoper (129)
  • Rini Leefsma-Nagtegaal (1915-1995)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

ZES VOGELS OP DE TAK EN IK TEL ER NÓG 2 OF 3 BOVEN HET MEISJE.

PLAATRAND 86 X 68 MM.

GESIGNEERD IN POTLOOD.

ACHTER GLAS EN PASSEPARTOUT.

IN EEN MOOIE HOUTEN LIJST, 22.5X19 CM.

HET GEHEEL VERKEERT IN GOEDE STAAT.

Rini Leefsma-Nagtegaal (1915-1995)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:05-02-2017 om 11:26
Eindtijd:19-02-2017 om 20:26
Biedingen (2)
antiekampen
19 feb. / 20:15
€ 40
BertKnaap
12 feb. / 18:32
€ 35