Rini Leefsma-Nagtegaal - MEISJE OP EEN TAK MET ZES VOGELS - GESIGNEERDE ETS - Verkocht

MEISJE OP EEN TAK MET ZES VOGELS - GESIGNEERDE ETS kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

MEISJE OP EEN TAK MET ZES VOGELS - GESIGNEERDE ETS kopen? Bied vanaf 35!MEISJE OP EEN TAK MET ZES VOGELS - GESIGNEERDE ETS kopen? Bied vanaf 35!MEISJE OP EEN TAK MET ZES VOGELS - GESIGNEERDE ETS kopen? Bied vanaf 35!MEISJE OP EEN TAK MET ZES VOGELS - GESIGNEERDE ETS kopen? Bied vanaf 35!
  • Rini Leefsma-Nagtegaal (1915-1995)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

ZES VOGELS OP DE TAK EN IK TEL ER NÓG 2 OF 3 BOVEN HET MEISJE.

PLAATRAND 86 X 68 MM.

GESIGNEERD IN POTLOOD.

ACHTER GLAS EN PASSEPARTOUT.

IN EEN MOOIE HOUTEN LIJST, 22.5X19 CM.

HET GEHEEL VERKEERT IN GOEDE STAAT.

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd5-2-2017 om 11:26
Eindtijd19-2-2017 om 20:26
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken