5. Rini Leefsma-Nagtegaal

Rini Leefsma-Nagtegaal (1915-1995)

1 aangeboden items / 11 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Rini LEEFSMA- NAGTEGAAL (Gouda 1915 - 1995)

Rini Leefsma-Nagtegaal - Gele bloemen hoed kopen? Bied vanaf 5!

Rini Leefsma-Nagtegaal - Gele bloemen hoed

Geplaatst dooryookoo

Eindtijd27-07-2021 om 22:09

Jaartal1986
Afmetingen28.5 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst