Jan Willem Versteeg - Paborito
Bram van Velde - Litho - Compositie in paars
Sjoerd Bakker - Grote verstilde aquarel op papier "Falang" 1992 - in passe partout
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Nürnberg, Duitsland |
Starttijd | 14-10-2016 om 7:13 |
Eindtijd | 18-10-2016 om 23:08 |