Menno Baars - Stoere Koning - Verkocht

Menno Baars - Stoere Koning kopen? Bied vanaf 140!
  • Menno Baars (1967)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage299
Menno Baars | Stoere koning
Techniek: Handgesigneerde zeefdruk op papier
Oplage: 299
Afmeting: 100x70 cm.

Menno Baars (1967)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  JulesVerneArt
FA. (1)

21 verkochte items
70 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 161,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-01-2020 om 19:54
Eindtijd:13-03-2020 om 09:55
Cram_SBC
12 mrt. / 10:07
€ 140