Werner Berges - Kleurenzeefdruk GIRL uit 1980
Jim Dine - Kleurenoffset-litho. Affiche: STILLLIVE uit 1979 (zeer zeldzaam
Christo - Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA 1958-1991 in Barcelona
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1998 |
Techniek | C-Print |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 46 cm (h x b) |
Incl. lijst | 37 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Bekend, kleurrijk werk van Micha Klein. C-print op of tussen perspex, in verso met stift gesigneerd, getiteld, gedateerd (’93-‘98) en genummerd (129/150). Professioneel op een houten kader gemonteerd door lijstenmakerij Krützmann. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 46cm x 37cm
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 27-11-2020 om 16:07 |
Eindtijd | 7-12-2020 om 19:03 |