Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1981 |
Techniek | C-Print |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 36 x 45 cm (h x b) |
Incl. lijst | 36 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Op het perspex enkele, vrijwel onzichtbare gebruikssporen/krasjes aanwezig. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||||||||||
Objectlocatie | Heemstede, Nederland |
Starttijd | 27-6-2022 om 11:18 |
Eindtijd | 8-7-2022 om 10:58 |