Michel Seuphor - Zeefdruk, Que ma joie de meure, uit portfolio Das Unbehagen in der Kunst (1965) - Verkocht

Michel Seuphor - Zeefdruk, Que ma joie de meure, uit portfolio Das Unbehagen in der Kunst (1965) kopen? Bied vanaf 60!
Michel Seuphor - Zeefdruk, Que ma joie de meure, uit portfolio Das Unbehagen in der Kunst (1965) kopen? Bied vanaf 60!Michel Seuphor - Zeefdruk, Que ma joie de meure, uit portfolio Das Unbehagen in der Kunst (1965) kopen? Bied vanaf 60!Michel Seuphor - Zeefdruk, Que ma joie de meure, uit portfolio Das Unbehagen in der Kunst (1965) kopen? Bied vanaf 60!Michel Seuphor - Zeefdruk, Que ma joie de meure, uit portfolio Das Unbehagen in der Kunst (1965) kopen? Bied vanaf 60!
  • Michel Seuphor (1901-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1965
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage178/300
Zeefdruk van Michel Seuphor (gesigneerd op de achterzijde), afkomstig uit de portfolio Documenta Geigy. Das Unbehagen in der Kunst uit 1965. Deze portfolio, uitgebracht in een oplage van 300, bestaat uit 10 prenten va: Alberto Giacometti, Jean Arp, Pierre Alechinsky, André Masson, Charles Rollier, Berto Lardera, Hansjörg Gisger, Gustaf Bolin, Michel Seuphor en Theodor Bally.

Michel Seuphor (1901-1999)

Belgisch BelgischFrans Frans

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (348)

Lid sinds 2010
48063 verkochte items
Alle items van deze verkoper (695)
39 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-03-2020 om 16:49
Eindtijd:15-03-2020 om 22:09
pngroen
15 mrt. / 22:02
€ 60