Mies Deinum - aquarel Assen Drenthe 1956

Mies Deinum - aquarel Assen Drenthe 1956 kopen? Bied vanaf 50!
Mies Deinum - aquarel Assen Drenthe 1956 kopen? Bied vanaf 50!Mies Deinum - aquarel Assen Drenthe 1956 kopen? Bied vanaf 50!Mies Deinum - aquarel Assen Drenthe 1956 kopen? Bied vanaf 50!Mies Deinum - aquarel Assen Drenthe 1956 kopen? Bied vanaf 50!Mies Deinum - aquarel Assen Drenthe 1956 kopen? Bied vanaf 50!Mies Deinum - aquarel Assen Drenthe 1956 kopen? Bied vanaf 50!Mies Deinum - aquarel Assen Drenthe 1956 kopen? Bied vanaf 50!Mies Deinum - aquarel Assen Drenthe 1956 kopen? Bied vanaf 50!Mies Deinum - aquarel Assen Drenthe 1956 kopen? Bied vanaf 50!
  • Mies Deinum (1907-1982)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1956
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst45 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geplaatst achter passepartout en glas.

In een fraaie houten lijst met lichte slijtschade.

Maria Elisabeth Deinum is geboren op 22 mei 1907 in Semarang en overleden in Haarlem in 1985. Zij volgde de Kunstnijverheidsschool te Haarlem en had schilderles bij Lizzy Ansingh. Voor het vak van illustrator kreeg zij lessen van bekende illustrators als B. Midderigh-Bokhorst en Herman Moerkerk. Hoewel zij voornamelijk bezig is geweest als schilderes, heeft zij omstreeks 1936 twee jaar als illustratrice gewerkt voor de Spaarnestad. Onder leiding van Herman Moerkerk maakte zij in die tijd talloze tekeningen voor verschillende kinderbladen, waaronder Sjors.
zeer goede gebruikte staat
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00

Mies Deinum (1907-1982)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Miles
1827 verkochte items
Alle items van deze verkoper (172)
55 cm
45 cm
38 cm
28 cm
Starttijd18-3-2024 om 19:23
Eindtijd2-4-2024 om 19:07
Openingsbod € 50
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland