5. Mies Deinum

Mies Deinum (1907-1982)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Mies DEINUM (Semarang 1907 - Haarlem 1982)

Mies Deinum - Stilleven. Bloemen. kopen? Bied vanaf 99!

Mies Deinum - Stilleven. Bloemen.

Geplaatst doorAkke

Eindtijd23-06-2021 om 22:40

Afmetingen60 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst