Miguel Berrocal - Ets: Hommage to Trasso 1979

Miguel Berrocal - Ets: Hommage to Trasso 1979 kopen? Bied vanaf 60!
Miguel Berrocal - Ets: Hommage to Trasso 1979 kopen? Bied vanaf 60!Miguel Berrocal - Ets: Hommage to Trasso 1979 kopen? Bied vanaf 60!Miguel Berrocal - Ets: Hommage to Trasso 1979 kopen? Bied vanaf 60!Miguel Berrocal - Ets: Hommage to Trasso 1979 kopen? Bied vanaf 60!
  • Miguel Berrocal (1933-2006)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekEts
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage121/190
Ets van Miguel Berrocal uit 1979. Titel: Hommage to Trasso. Oplage: 121/190. Afmetingen blad: H50 x b65cm. Afmetingen voorstelling: H32 x b55.5cm. Het werk is rechts onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

 Prent 190. Een jaarlijkse serie van grafische werken met een maximale oplage van 190 exemplaren.

Het werk kan ook worden verstuurd via Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 55,00

Miguel Berrocal (1933-2006)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KiewitKunst
6322 verkochte items
Alle items van deze verkoper (568)
65 cm
50 cm