Hans Ebeling Koning - Zonder titel
Erwin van Krey - Startled girl
Herman Brood - Valentijn met hart en bij
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 120 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 121 x 101 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Soort Lijst: Houten lijst
Herkomst: BKR onbekend(Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)
Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante details, zie conditie voor specificaties van eventuele schade.
Wegens het formaat van het werk en/of de kwetsbaarheid dient dit werk te worden opgehaald op onze locatie in Eersel. Verzending kan enkel in overleg.
(VK363077)
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Over het midden van het werk loopt horizontaal een band met een afdruk van het spieraam. Het is onduidelijk of dit is ontstaan voor of na voltooiing van het werk. | |
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 22-7-2019 om 16:14 |
Eindtijd | 4-8-2019 om 22:56 |