Ernst Wilhelm Nay - Compositie - 1965 - Aquatint ets - Gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 250!
Ernst Wilhelm Nay (1902-1968) Duits Compositie - 1965 - Aquatint ets - Gesigneerd en gedateerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 32 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 250
Kantcho Kanev - Kamo en Kato kopen? Bied vanaf 250!
Kantcho Kanev (1957) Bulgaar Kamo en Kato
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 19 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Frans Kokshoorn - Grote houten sculptuur van hout met metalen elementen kopen? Bied vanaf 250!
Frans Kokshoorn (1947-2021) Nederlands Grote houten sculptuur van hout met metalen elementen
Techniek Hout
Afmetingen 145 x 40 x 25 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jose van Gool - Vrouw in rust. kopen? Bied vanaf 500!
Jose van Gool (1945) Nederlands Vrouw in rust.
Afmetingen 66 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Andrew Clausen - Suspended Composition No. 2 kopen? Bied vanaf 750!
Andrew Clausen (1977) Nederlands Amerikaans Suspended Composition No. 2
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 170 x 80 x 34 cm (h x b x d)
Gewicht 120000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Janos Bittenbinder - Zeer groot en indrukwekkend schilderij (Olieverf op doek) - Kaarsen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1200!
Janos Bittenbinder (1946) Roemeens Nederlands Zeer groot en indrukwekkend schilderij (Olieverf op doek) - Kaarsen - Ingelijst
Afmetingen 202 x 252 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Bram van Velde - Abstracte compositie, litho in 10 kleuren (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 450!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Abstracte compositie, litho in 10 kleuren (mooi ingelijst)
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 450
1 bieding
Horst Janssen - "Ich bestaune den Himmel, den du gemacht hast…" (Psalm 8), Apfel kopen? Bied vanaf 410!
Horst Janssen (1929-1995) Duits "Ik verwonder mij over de hemel die u gemaakt hebt..." (Psalm 8), appel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 410
Mascha Hellenbrand - Maten kopen? Bied vanaf 400!
Mascha Hellenbrand (1973) Nederlands Maten
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 90 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Laurens van Houten - John Lennon & Yoko Ono Bed Peace Amsterdam kopen? Bied vanaf 995!
Laurens van Houten (1949) Nederlands John Lennon & Yoko Ono Bed Peace Amsterdam
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 48.5 x 60.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Anna Verrijt - "Bienvenue"- schilderijen 2-luik kopen? Bied vanaf 295!
Anna Verrijt (1951) Nederlands "Bienvenue"- schilderijen 2-luik
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 295
1 bieding
Klaus Vogelsang - Sitzender Akt im Atelier kopen? Bied vanaf 400!
Klaus Vogelsang (1945) Duits Naakt zittend in de studio
Techniek Gouache
Afmetingen 51 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Herman Brood - De saxofonist, zeefdruk (gratis verzending!) kopen? Bied vanaf 350!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands De saxofonist, zeefdruk (gratis verzending!)
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Stefan Szczesny - Still Life kopen? Bied vanaf 300!
Stefan Szczesny (1951) Duits Stilleven
Afmetingen 54.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Stefan Szczesny - ***Still Life*** kopen? Bied vanaf 300!
Stefan Szczesny (1951) Duits ***Stilleven***
Afmetingen 59.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Klaas Gubbels - Ets - 1984 kopen? Bied vanaf 250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ets - 1984
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Klaas Gubbels - Teerdruk: Bruine kan - 2018 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Teerdruk: Bruine kan - 2018
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 34 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Klaas Gubbels - Litho: "Januskan" - 2004 (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 750!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Litho: "Januskan" - 2004 (zeer groot!)
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk: kan - 2004 kopen? Bied vanaf 650!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote zeefdruk: kan - 2004
Afmetingen 60.5 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Klaas Gubbels - Zeefdruk: kan - 2004 (groot!) kopen? Bied vanaf 650!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk: kan - 2004 (groot!)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Ross Bleckner - „Happiness for Instance I" - Auflage von 5 - signiert - (108 x 83 cm) kopen? Bied vanaf 900!
Ross Bleckner (1949) Amerikaans "Geluk bij Instance I" - Oplage van 5 - gesigneerd - (108 x 83 cm)
Afmetingen 108 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 900
Andre De Dienes - Marilyn Monroe, 1949 - Auflage von 91 - drucksigniert kopen? Bied vanaf 500!
Andre De Dienes (1913-1985) Hongaars Marilyn Monroe, 1949 - Oplage van 91 - gesigneerde afdruk
Afmetingen 35.6 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 500
Bernard of Hollywood - Marilyn Monroe "Das verflixte 7. Jahr" - drucksigniert kopen? Bied vanaf 1500!
Bernard of Hollywood (1912-1987) Duits Amerikaans Marilyn Monroe "The Seven Year Itch" - gesigneerde print
Afmetingen 35 x 27.5 cm (h x b)
€ 1.500
George Barris - Marilyn Monroe „The Warm Up“, 1962 - Limited Edition - signiert kopen? Bied vanaf 900!
George Barris (1928) Amerikaans Marilyn Monroe "The Warm Up", 1962 - Gelimiteerde editie - gesigneerd
Techniek C-Print
Afmetingen 56 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 900
Andre De Dienes - Marilyn Monroe, 1949 - Auflage von 50 - drucksigniert kopen? Bied vanaf 500!
Andre De Dienes (1913-1985) Hongaars Marilyn Monroe, 1949 - Oplage van 50 - gesigneerde afdruk
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
€ 500
Stefanie Schneider - "Planes"- (Stranger than Paradis) - (6 Teilen) - C-Print auf Alu-Dibond kopen? Bied vanaf 990!
Stefanie Schneider (1968) Duits "Planes" - (Stranger than Paradis) - C-Print auf Alu-Dibond
Techniek C-Print
Afmetingen 20.5 x 20 cm (h x b)
Ingelijst Dibond
€ 990
Andre De Dienes - Marilyn Monroe, 1949/2006 - Auflage von 200 - drucksigniert kopen? Bied vanaf 450!
Andre De Dienes (1913-1985) Hongaars Marilyn Monroe, 1949/2007 - Oplage van 200 - gesigneerde print
Afmetingen 51 x 40.6 cm (h x b)
€ 450
George Barris - Marilyn Monroe „The Last Photos" 25th Anniversary - MAPPE- (8 Fotos) kopen? Bied vanaf 1500!
George Barris (1928) Amerikaans Marilyn Monroe „The Last Photos” 25e jubileum - MAPPE - (8 foto's)
Afmetingen 25.5 x 20 cm (h x b)
€ 1.500
Andre De Dienes - Marilyn Monroe, 1953/2007 - Auflage von 200 - drucksigniert kopen? Bied vanaf 500!
Andre De Dienes (1913-1985) Hongaars Marilyn Monroe, 1953/2007 - Oplage van 200 - gesigneerde print
Huidig bod
€ 500
1 bieding
Andre De Dienes - Marilyn Monroe, 1946/2007 - Auflage von 200 - drucksigniert kopen? Bied vanaf 500!
Huidig bod
€ 500
1 bieding
László Willinger - Marilyn Monroe, 1948/1990 - Auflage von 25 kopen? Bied vanaf 500!
László Willinger (1909-1989) Amerikaans Hongaars Marilyn Monroe, 1948/1990 - Oplage van 25
Afmetingen 35 x 27.8 cm (h x b)
Huidig bod
€ 500
1 bieding
László Willinger - Marilyn Monroe - Pin-up, 1948 - signiert kopen? Bied vanaf 900!
László Willinger (1909-1989) Amerikaans Hongaars Marilyn Monroe - Pin-up, 1948 - gesigneerd
Afmetingen 35.5 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 900
George Barris - Marilyn Monroe, 1962 - original VINTAGE-Photo - signiert kopen? Bied vanaf 1200!
George Barris (1928) Amerikaans Marilyn Monroe, 1962 - originele vintage foto - gesigneerd
Afmetingen 25 x 20.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.200
Stefanie Schneider - "Jersey Views" Auflage von 150 - signiert-nummeriert - C-Print auf Alu-Dibond kopen? Bied vanaf 300!
Stefanie Schneider (1968) Duits "Jersey Views" Editie van 150 - gesigneerd en genummerd - C-print op aluminium Dibond
Techniek C-Print
Afmetingen 30.7 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Dibond
€ 300
George Barris - Marilyn Monroe, 1954 - original VINTAGE-Fotographie - signiert kopen? Bied vanaf 1800!
George Barris (1928) Amerikaans Marilyn Monroe, 1954 - originele vintage foto - gesigneerd
Afmetingen 26.5 x 24.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.800
Kees Salentijn - Origineel bord Toro Viejo kopen? Bied vanaf 500!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Origineel bord Toro Viejo
Techniek Keramiek
Afmetingen 29 x 26 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Afmetingen 68 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Sami Briss - Ingelijste olieverf op board: 'Conversation' kopen? Bied vanaf 1099!
Sami Briss (1930) Roemeens Israëlisch Frans Ingelijste olieverf op board: 'Conversation'
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 1.099
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 114 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795