Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr.23 kopen? Bied vanaf 300!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr.23
Techniek Glas
Afmetingen 47 x 48 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr. 10 kopen? Bied vanaf 250!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr. 10
Techniek Glas
Afmetingen 46 x 27 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Tres - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 250!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Tres - Ingelijst (Zeer groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 165.5 x 156 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Carel Visser (1928-2015) Nederlands Houtsnede - Gesigneerd - 21x30 cm - n° X/X - 1999
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Pol Mara - Peeping Out kopen? Bied vanaf 300!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch Peeping Out
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Theo Koster - Feue Blue kopen? Bied vanaf 275!
Theo Koster (1952) Nederlands Feue Blue
Afmetingen 48 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Nel Whatmore - The best in me kopen? Bied vanaf 350!
Nel Whatmore (1962) Engels The best in me
Afmetingen 100 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Erwin van Krey - Diego kopen? Bied vanaf 350!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Diego
Afmetingen 115 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 350
Wim Wijnman - Geometrisch Landschap kopen? Bied vanaf 250!
Wim Wijnman (1897-1984) Nederlands Geometrisch Landschap
Techniek Gouache
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Willemien Brand - Runner kopen? Bied vanaf 345!
Willemien Brand (1967) Nederlands Runner
Techniek Acryl
Afmetingen 109 x 149 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Louis Nagelkerke - Vrouw en zwaan kopen? Bied vanaf 750!
Louis Nagelkerke (1949) Nederlands Vrouw en zwaan
Afmetingen 185 x 145 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Klaas Gubbels - 'De Hond' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands 'De Hond' (mooi gelijst)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 41.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Aya So - Gemälde - handsigniert - montiert - (70 x 50 cm) kopen? Bied vanaf 900!
Aya So (1970) Frans Schilderij - handgesigneerd - ingelijst - (70 x 50 cm)
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 900
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands villa in berglandschap van Veneto
Techniek Aquarel
Afmetingen 36 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Jan Schoonhoven - Titel T87-15, 1987 kopen? Bied vanaf 2850!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands  Titel T87-15, 1987
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 77 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.850
Kees Verkade - CYCLE kopen? Bied vanaf 1050!
Kees Verkade (1941-2020) Nederlands CYCLE
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 37 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.050
Harm Kamerlingh Onnes - Boerenfamilie in het veld kopen? Bied vanaf 395!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Boerenfamilie in het veld
Techniek Gouache
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Jan Rijlaarsdam - Wintergezicht van een Hollandse stad kopen? Bied vanaf 375!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands Wintergezicht van een Hollandse stad
Techniek Aquarel
Afmetingen 34 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Sam Middleton - Music Lesson IV kopen? Bied vanaf 1250!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Music Lesson IV
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Sam Middleton - Anna Polona kopen? Bied vanaf 1250!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Anna Polona
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Charlotte Molenkamp - olieverf op doek | 'Vis in zwart' kopen? Bied vanaf 1450!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands olieverf op doek | 'Vis in zwart'
Afmetingen 94 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.450
Anton Heyboer - Acryl op geschept papier - 4 vrouwen - gesigneerd m.o. kopen? Bied vanaf 675!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Acryl op geschept papier - 4 vrouwen - gesigneerd m.o.
Techniek Acryl
Afmetingen 84 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 675
Jeanne Bieruma Oosting - houtsnede - tropische vogel - gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 395!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands houtsnede - tropische vogel - gesigneerd r.o.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Jan Korthals - olie op doek, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 475!
Jan Korthals (1916-1972) Nederlands olie op doek, gesigneerd r.o.
Afmetingen 51 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Marianne Houtkamp - "Voeding" 2009. Prachtig patina! kopen? Bied vanaf 395!
Marianne Houtkamp (1948) Nederlands "Voeding" 2009. Prachtig patina!
Techniek Brons
Afmetingen 23 x 19 x 10 cm (h x b x d)
€ 395
Louis Nagelkerke - Proostende vrouw kopen? Bied vanaf 300!
Louis Nagelkerke (1949) Nederlands Proostende vrouw
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Louis Nagelkerke - Danseres kopen? Bied vanaf 500!
Louis Nagelkerke (1949) Nederlands Danseres
Afmetingen 180 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Louis Nagelkerke - Marilyn Monroe kopen? Bied vanaf 350!
Louis Nagelkerke (1949) Nederlands Marilyn Monroe
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Louis Nagelkerke - Rustende vrouw kopen? Bied vanaf 500!
Louis Nagelkerke (1949) Nederlands Rustende vrouw
Afmetingen 75 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Jan Bevort - Onder zeil. kopen? Bied vanaf 250!
Jan Bevort (1917-1996) Nederlands Onder zeil.
Afmetingen 90 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Strijdom van der Merwe - Body of energy kopen? Bied vanaf 1000!
Strijdom van der Merwe (1961) Zuid-Afrikaans Body of energy
Techniek Hout
Afmetingen 230 x 52 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 8000 g
€ 1.000
Ernest Dezentje - (1885-1972) BOS PALEMBANG (SUMATRA) kopen? Bied vanaf 300!
Ernest Dezentje (1884-1972) Indonesisch (1885-1972) BOS PALEMBANG (SUMATRA)
Afmetingen 79 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300