Monique Polak - Angst en verdriet - Acrylverf op papier - Verkocht

Monique Polak - Angst en verdriet - Acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 30!
Monique Polak - Angst en verdriet - Acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 30!Monique Polak - Angst en verdriet - Acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 30!Monique Polak - Angst en verdriet - Acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 30!Monique Polak - Angst en verdriet - Acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 30!Monique Polak - Angst en verdriet - Acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 30!Monique Polak - Angst en verdriet - Acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 30!Monique Polak - Angst en verdriet - Acrylverf op papier kopen? Bied vanaf 30!
  • Monique Polak (1947)
Jaartal1994
TechniekAcryl
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van Monique Polak (1947).

Dit werk is onderdeel van een zesluik: Angst en Verdriet

Het is in zeer goede staat.

Het werk wordt plat tussen kartonplaten en aangetekend verzonden.
Ophalen kan ook.

Monique Polak (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  ISJ
FA. (2)

105 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-01-2020 om 21:57
Eindtijd:12-01-2020 om 22:22
Biedingen (3)
BertvandenBoomen
12 jan. / 14:34
€ 40
Bjjvn
12 jan. / 14:34
€ 35
Bjjvn
03 jan. / 17:24
€ 30