Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk LOVE MY CAT --- HANDGESIGNEERD
Herman Brood - Zeefdruk - Elvis
Type kunstwerk | Schilderij |
Dit model is door André Tigchelaar geschilderd op linnen en is rechtsboven gesigneerd. De datering ontbreekt maar is vermoedelijk omstreeks 1970. Het schilderij is recent schoongemaakt, gevernist en op mdf gelijmd. De lijst is een strakke Nielsen alu-lijst; het formaat van het schilderij is incl. lijst 31 x 41 cm.
Dit schilderij komt uit de nalatenschap van de in 2011 overleden kunstenaar.
Op te halen in Amsterdam centrum.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 17-9-2017 om 18:38 |
Eindtijd | 21-9-2017 om 18:38 |