Nel van Dijkhuizen - Portret van Ralf en Koos -ets 1977

Nel van Dijkhuizen - Portret van Ralf en Koos -ets 1977 kopen? Bied vanaf 75!
Nel van Dijkhuizen - Portret van Ralf en Koos -ets 1977 kopen? Bied vanaf 75!Nel van Dijkhuizen - Portret van Ralf en Koos -ets 1977 kopen? Bied vanaf 75!Nel van Dijkhuizen - Portret van Ralf en Koos -ets 1977 kopen? Bied vanaf 75!Nel van Dijkhuizen - Portret van Ralf en Koos -ets 1977 kopen? Bied vanaf 75!
  • Nel van Dijkhuizen (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 cm x 41 cm (h x b)
Lijst64 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4 van 20
Mooie, deels met aquarel ingekleurde ets van de hand van de Utrechtse kunstenares Nel van Dijkhuizen. Aan de onderzijde met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd. Herkomst: galerie Jas, Utrecht. Eigen druk, nr 4/20. Het werk verkeert in perfecte staat en is professioneel gelijst.

Beeldformaat: 41 x 41 cm Lijstformaat: 64 x 64 cm
Techniek: ets/aquarel
Gesigneerd: met potlood Nel van Dijkhuizen
Jaartal: 1977
Bij voorkeur af te halen in Amsterdam of bezorging / verzending in overleg.

Professioneel ingelijst

Nel van Dijkhuizen (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  knibbel2

Lid sinds 2018
1 verkochte items
64 cm
64 cm
41 cm
41 cm
Starttijd:03-04-2022 om 11:45
Eindtijd:17-04-2022 om 21:07
Openingsbod € 75
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier