5. Nel van Dijkhuizen

Nel van Dijkhuizen (1950)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Nel van DIJKHUIZEN (1950)

Nel van Dijkhuizen - Toerist kopen? Bied vanaf 65!

Nel van Dijkhuizen - Toerist

Geplaatst doorMartha

Eindtijd04-02-2021 om 22:13

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen54 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst