Nenad V. Karpov - Vliegtuigen/Luchtvaart | set van 4 offset litho's - ingelijst

Nenad V. Karpov - Vliegtuigen/Luchtvaart | set van 4 offset litho's - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Nenad V. Karpov - Vliegtuigen/Luchtvaart | set van 4 offset litho's - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Nenad V. Karpov - Vliegtuigen/Luchtvaart | set van 4 offset litho's - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Nenad V. Karpov - Vliegtuigen/Luchtvaart | set van 4 offset litho's - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Nenad V. Karpov - Vliegtuigen/Luchtvaart | set van 4 offset litho's - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Nenad V. Karpov - Vliegtuigen/Luchtvaart | set van 4 offset litho's - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Nenad V. Karpov - Vliegtuigen/Luchtvaart | set van 4 offset litho's - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Nenad V. Karpov - Vliegtuigen/Luchtvaart | set van 4 offset litho's - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Nenad V. Karpov - Vliegtuigen/Luchtvaart | set van 4 offset litho's - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Nenad V. Karpov - Vliegtuigen/Luchtvaart | set van 4 offset litho's - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Nenad V. Karpov - Vliegtuigen/Luchtvaart | set van 4 offset litho's - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Nenad V. Karpov - Vliegtuigen/Luchtvaart | set van 4 offset litho's - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Nenad V. Karpov - Vliegtuigen/Luchtvaart | set van 4 offset litho's - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Nenad V. Karpov - Vliegtuigen/Luchtvaart | set van 4 offset litho's - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Nenad V. Karpov - Vliegtuigen/Luchtvaart | set van 4 offset litho's - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
191 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
  • Nenad V. Karpov (1937)
TechniekOffset
StijlSurrealistisch
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen25.5 cm x 36 cm (h x b)
Lijst40.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage98/2000 en 1946/2000 (dubbel); 478/2000; 385/2000
Set van 4 offset litho's van Nenad Karpov (1937-2018)
Het zijn afdrukken in gelimiteerde oplage van aquarellen die de kunstenaar vervaardigde in opdracht van Merck Sharp & Dohme bv, beter bekend als farmaceutische firma MSD.
Let op: twee prenten zijn identiek (dubbel)
Voorstelling: landende of stijgende vliegtuigen, voortgetrokken door paarden en ruiters.
Oplagen: 98/2000 en 1946/2000 (dubbel); 478/2000; 385/2000
Met de hand gesigneerd (r.o.) in potlood; oplagenummer l.o.
Ingelijst in grijze kunststoffen lijsten incl. glasplaat, enkele met enige ouderdomssporen.
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Over de kunstenaar:
Nenad Karpov, in 1937 geboren te Karlovac (voormalig Joegoslavie ) en overleden in 2018 in Brasschaat (BE).
Beroep: architect - industrieel vormgever - schilder.
Technieken: tekentechnieken. Vaak werkend met aquarel. Zijn onderwerpen waren veelal
landschappen - paarden - stadsgezichten - interieurs en vrije composities.
Verbleef en studeerde van 1963 tot 1972 in de Verenigde Staten
Woonde en werkte vanaf 1972 tot na 1988 in Amsterdam. Daarna in Brasschaat
Opleiding: 1956 - Instelling: Faculteit voor Architectuur en Urbanisme Serajewo;
Van 1963 tot 1972 - Instelling: University of California

Eén exemplaar (478/2000) met lichte golving in het blad

Nenad V. Karpov (1937)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
191 verkochte items
50.5 cm
40.5 cm
36 cm
25.5 cm
Sluit over 2d 1u 38m 25s
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieHoorn, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:14-05-2022 om 14:32
Eindtijd:22-05-2022 om 19:57