Netty Michels - Zij hadden hun schaapjes op het droge 1978 - Verkocht

Netty Michels - Zij hadden hun schaapjes op het droge 1978 kopen? Bied vanaf 50!

Netty Michels - Zij hadden hun schaapjes op het droge 1978 kopen? Bied vanaf 50!Netty Michels - Zij hadden hun schaapjes op het droge 1978 kopen? Bied vanaf 50!Netty Michels - Zij hadden hun schaapjes op het droge 1978 kopen? Bied vanaf 50!Netty Michels - Zij hadden hun schaapjes op het droge 1978 kopen? Bied vanaf 50!
  • Netty Michels (1919-1995)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1978
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 44.5 x 34.5 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Netty Maas Michels - Zij hadden hun schaapjes op het droge 1978
Olieverf op doek
Ingelijst in houten frame, zonder glas
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Naarden, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 30,00

Netty Michels (1919-1995)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  MancaveMantique
Lid sinds 2020
12 verkochte items
Alle items (11)
39.5 cm
50 cm
34.5 cm
44.5 cm